WAT - PRODUCENT BLACH DACHOWYCH

Firma powstała w 1991 roku. Od początku swojego istnienia zajmuje się sprzedażą wyrobów hutniczych, materiałów budowlanych oraz artykułów metalowych. W miarę upływu czasu firma rozpoczęła sprzedaż, a następnie produkcję blaszanych pokryć dachowych. W pierwszej fazie były to blachy trapezowe o różnych wysokościach, a następnie blachodachówka oraz poszczególne obróbki blacharskie.
Materiał wsadowy, który wykorzystujemy do profilowania blach, produkcji m.in. ArcelorMittal, Marcegaglia, U.S. Steel, Tata jest najwyższej jakości. Produkowane przez nas wyroby z blach uzyskały Aprobatę Instytutu Techniki Budowlanej oraz Atesty Państwowego Zakładu Higieny.
Oznacza to, że spełniają one wymagania stawiane inwestorom przez nowe prawo budowlane.
Klienci znajdą w Przedsiębiorstwie WAT szeroką gamę materiałów i akcesoriów pokryciowych oraz elewacyjnych stosowanych w budownictwie jednorodzinnym (budynki mieszkalne, gospodarcze) i przemysłowym (supermarkety, obiekty wielkopowierzchniowe). Wszystkie sprzedawane przez nas towary dowozimy własnym transportem na miejsce wskazane przez klienta, dzięki czemu nasza oferta staje się kompleksowa i bardziej atrakcyjna.
Nieustanne zabieganie o poprawę jakości naszych wyrobów wiąże się z koniecznością modernizacji linii produkcyjnych w czym znacznie wsparły nas dotacje UE. Dzięki nim udało się nam wymienić istniejący park maszynowy oraz poszerzyć naszą ofertę o nowe wzory.

Nowości w ofercie

Nieustannie rozwijamy się z myślą o stworzeniu produktów na miarę naszych klientów, zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi propozycjami:

FALA PLUS i FALA MAX
FALA PLUS i FALA MAX

Wychodząc naprzeciw nowym trendom architektonicznym poszerzamy naszą ofertę o nowy wzór blachodachówki modułowej.

Dowiedz się więcej
RD-25, RD-25P, RD-38, RD-38P
RD-25, RD-25P, RD-38, RD-38P

Tradycyjny w wyglądzie i nowoczesny w formie panel dachowy z rąbkiem stojącym jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na produkt.

Dowiedz się więcej
Obróbki do 6MB
Obróbki do 6MB

Nowoczesna, sterowana komputerowo maszyna jest w stanie zaginać kąty danego profilu blachy z dokładnością do 1-2°

Dowiedz się więcej

WAT

Producent blachy dachowej

Przedstawiamy państwu naszą wyjątkową ofertę.

Zostaw nam wiadomość

Chętnie pomożemy!

kontakt z wat -producent blach dachowych